-ARKIVA OPINION

LULZIM BASHA!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:31 - 12/03/15 |
root

I ftuar:

Lulzim Basha – Kryetar i Partisë Demokratike dhe Kryetar i Bashkisë Tiranë.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=_gUB5S0n2nk” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Thashe qe ta degjoja lulin por nuk mund ta degjoja dote mbas Saliu eshte luli qe me bie zorret tek barku,se si e qeverisen popullin Saliu me partine demokratike te gjithe e dime ,sa e cuan SHQIPERINE ne gremine LULI DHE SALIU DUHET TE VENE ne burge ,sa per ata qe demostruan ishin te bashkise dhe injorantet dhe dembelet qe nuk duan te pagojne detyrimet ,duan nje shtet banana republik sic e kane kthyer SHQIPERINE SALIU,ME SA SHOHE UNE KJO E MJERA SHQIPERI NUK MUND TE BEHET DOT SHTETE SE KUPTOHET SIC ESHTE POLITIKA ESHTE DHE NJE POPULL INJORANT ,DEMBEL E PA KARAKTER,SHYQYRE O ZOT QE NUK JETOJE ATY SE DO E KISHA NGRENE NDONJE NGA POLITIKANET ,O ZOT KY NUK DEGJOHET FARE KY LULI SKA ZEMER ESHTE KAFSHE KOMPLET ,DUKET SI I BALLCAMOSUR

Pas