-ARKIVA OPINION

PIKEPYETJET E CESHTJES DOSHI!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:27 - 17/03/15 |
root

Të ftuar:

Anila Basha
Artan Hoxha
Robert Rakipllari
Flamur Vezaj
Artan Hoxha
Lorenc Vangjeli

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=CI6uK_8flwM” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (4)

Shkruaj nje koment

  1. sa te kemi anilen cdo problem zgjidhet ne saje te analizes se saj shume te thelle dhe profesioniste!!Aq e pregatitur eshte sa vete avokati ngjela e mbyll gojen fare para asaj ne cdo emision

  2. Si gjithmone ne debatet e Opinionit kur eshte i pranishem Lorenc Vangjeli, te krijohet pershtypja se drejtues i ketij emisioni eshte “Lenci” e jo Blendi.

Pas