-ARKIVA OPINION

ILIR META!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:59 - 09/03/15 |
root

I ftuar:

Z. Ilir Meta – Kryetar i Parlamentit

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=uxsswZjA83w” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Ky kok viçi per çdo pyetje jep shpjegime institucionale e juridike, sikur te jet jurist e jo politikan. Jep shpjegime politike se per ate je zgjedhur o sharlatan cop katunari nga skrapari.

  2. pervec vjedhjeve dhe maskaralleqeve qe ka bere Ilir Meta ,perse lejon Sali Berishen te flase sa here te doje ne parlament ,perse kryetari i kuvendit nuk vendos rregull ne kuvend por e le sali berishen ta ktheje kuvendin ne pazare ? te gjithe keta plehra duhen zhdukur,

Pas