-U tha në Opinion

VIDEO OPINION/ Politikanët, vetting për pasurinë dhe krimin!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:51 - 18/09/18 |
b.f

Ditën e hënë në emisionin ‘Opinion’ u fol për vettingun në politikë.

Të ftuar në studio ishin:

Gazmend Bardhi – Ish-ministri i Drejtësisë
Ermonela Felaj – Deputete e PS-së
Mustafa Nano – Gazetarë
Prenç  Zogaj – Analistë

Në pjesën e dytë ‘Opinion’ kishte përgatitur një material për ndërprerjen e transmetimeve analoge.

Më poshtë emisioni i plotë:

Pas