Kronikë

Aksident në Llogara, del nga rruga autobusi me 50 turistë çekë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:03 - 18/09/18 |
b.f

Një autobus me turistë çekë është aksidentuar në Llogara.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e kësaj të marte, ku autobusi me 50 turistë u doli nga rruga dhe u përplas me bordurën anësore.

Paraprakisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./OraNews

 

Pas