Emisionet

VIDEO OPINION/ Bixhozi, do të mbyllet apo jo?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:19 - 16/10/18 |
b.f

Në studion e ‘Opinion’ mbrëmjen e të hënës është folur për lajmërimin më të fundit që ka bërë kryeministrit Edi Rama për mbylljen e lojërave të fatit dhe largimin e tyre në periferi.

Të ftuar në studio:

Dritan Shakohoxha – Komentator sportiv
Artan Shyti – Kreu i shoqatës së basteve
Poli Hoxha – Gazetar
Akil Pano – Pastor
Niko Lera – Drejtori i Politikave Fiskale në Ministrinë e Financave
Ergys Mertiri – Sociolog
Mentor Kikia – Gazetar

Pas