-ARKIVA OPINION

VDEKJA E QE VJEN NGA DRPGA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 16/11/14 |
root

Të ftuar:

Dalina Buzi – Anabel.al
Dr. Zihni Sulaj – Shef i Toksikologjise dhe Adiktologjise ne QSUT
Nora Malaj – Zv Ministre e Arsimit dhe e Sportit
Spartak Koka – Gazetar
Fatos Hakorja – Gazetar
Orjola Pampuri – Psikologe
Fitor Muça – Pastor
Rosela Gjylbegu – Këngëtare

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=JQes1s2ts2Y” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Ore kjo Nora Malaj ka pire gje?! Pse vetem po jesh person publik duhet te ngrihet ne kembe ambulanca?! Po eshte jete njeriu moj budallaqe si te jesh i njohur si te jesh i panjohur! Nuk e prisja nga Nora nje koment te tille idjot!

Pas