-ARKIVA OPINION

U TAKUAN NE PRIZREN


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:52 - 13/01/14 |
root

 Të ftuar:

Baton Haxhia
Fatos Lubonja
Mentor Nazarko
Armand Shkullaku
Henri Çili
Migjen Kelmendi

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=w10pGbEaE5Q” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Po pse o blendi gjdoher e ftone vetem ket Batonin ne debate qe mezi din mej lidhe dy fjale. Kosova ka mjafte njerze te zgjute e te afte dhe profesionista nuk ka mbete ne baton analfabetin

  2. Po ky takim eshte organizuar dhe sponzorizuar nga Baton Haxhiu oficer i larte i UDBës qe i pergjigjej drejtperdrejt Stanishiqit. S kom komente mo per kete takim

Pas