-ARKIVA OPINION

PROBLEMI I DRITAVE


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:06 - 14/01/14 |
root

Të ftuar:

Damian Gjiknuri – Ministër i Energjitikës dhe Industrisë

Artan Hoxha – President i “Business University”

Olti Rrumbullaku – Pedagog UT

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=en8FWtVxJgc” width=”560″ height=”315″]

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Blendi Fevziu nuk pushon se foluri, sidomos gjate prezantimit te emisionit ku ndjek cdo fjale me nja dy tre sinonime te panevjoshme dhe me nje ritem te foluri me 100km/ore.

  2. Opinion eshte emisioni me i bukur ne gjuhen shqipe. Edhe pse me shume vonese do doja te pergezoja Blendi Fejziu dhe televisionit Klan.

Pas