-ARKIVA OPINION

TE GJOBITESH PA E DITUR


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:26 - 15/01/14 |
root

Të ftuar:

Ervin Dervishi

Erjona Ndreaj

Lorenc Vangjeli

Andi Bushati

Ermal Hasimja

Anduena Llabani.

 • [image_thumbs]
  [image_slider link=”full_url_link” source=”full_image_source”] Description [/image_slider]
  [image_slider link=”full_url_link” source=”full_image_source”] Description [/image_slider]
  [image_slider link=”full_url_link” source=”full_image_source”] Description [/image_slider]
  [/image_thumbs]

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=lbtcCAMXWls” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

 1. Vetem ketu tek ne ankohen shkelesit e ligjit per padrejtesi. Kerkojne edhe “rregullim te sistemit” se nuk i ve ne dijeni per shkeljet e ligjit qe kane bere, dhe kjo mbi te gjitha i ben dhe “analista”. Sa bukur…

 2. Gazetares ne studio duhet ti hiqet patenta ndersa nuk di ku duhet te ndaloje, neglizhon pagesen e gjobave dhe flet/jep opinion/paragjykon ne ate menyre oficerat e policise te ndodhur perballe saj.

Pas