-ARKIVA OPINION

SEKS DHE PUSHTET!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:51 - 21/01/14 |
root

Të ftuar:

Edmond Tupja – Publicist

Andi Bushati – Gazetar

Suada Sherifi – Modele

Zana Guxholli – Zv. Rektore Universiteti Europian

Leonard Solis – Mjek

Denata Toce – Psikologe

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=j1nOfQLPWA4″ width=”560″ height=”315″]

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas