-ARKIVA OPINION

TEDI PAPAVRAMI!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:10 - 08/07/14 |
root

I ftuar:

Tedi Papavrami – Violinist

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=OgWhidoO20s” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

 1. E nderuar redaksi e emisionit Opinion TV Klan.
  I nderuari Z./Blendi Fevziu.
  Emisioni i juaj ,padyshim eshte nje nga emisionet me te shikuara,sidomos per ne emigrantet qe jetojme jashte Shqiperise.
  Amundeni te shkarkoni emisionet e datave 8 dhe 9 korrik,2014 perkatesisht per Tedi Papavramin dhe Ilir Konomin pasi nuk mundemi ti shikojme ne youtube,ndoshta eshte ndonje defekt apo dicka tjeter.
  Shume faleminderit per mirekuptimin dhe suksese per sezonin e ri,qe mezi presim te filloje sa me shpejte.
  Me rrespekt,

  Artur Rustemi

Pas