-ARKIVA OPINION

7 PRILL 1939!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 09/07/14 |
root

I ftuar:

Ilir Ikonomi – Gazetar / Shkrimtar

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qkj3dE_JpOQ” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Ju lutem nëse na tregoni kur mbyllet emisjoni per sezonin e veres dhe kur rihapet.
    Gjithashtu a mund te dime ne advance se cfare emisjonesh do te transmetohen nga Fevziu?
    Faleminderit

Pas