-ARKIVA OPINION

BUKURIA SI KARTEVIZITE!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 15/07/14 |
root

 

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=uYTo7cMcKAY” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

 1. I nderuar zoti Fevziu,

  Do te deshiroja qe ne emisionet e sezonit te ri (9 shtator 2014) te trajtonit problemin e emigranteve shqiptare ne Turqi ( post komünist) pasi nuk eshte prekur gjate kesaj periudhe 22 jeçare. mendoj se do te jete me fakte interesante dhe probleme te nje natyre krejt ndryshe me ato te perendimit ( ndryshimi i emrave, pranmi fese islame pa kushte dhe nenvizimi ne karten e identitetit etj., etj.,)
  Ndihma ime do te jete e pakursyer ne informacione.

  Me respekt

  A. Inalli banuese ne Stamboll.

 2. bashkebiseduesit gjate bisedes nuk respektojne mendimin e njeri -tjterit, ka nervozitet dhe kembengulje te panevojshme , ka marrje fjales vend e pa vend qofte pa qene e nevojshm dh acarim qe mund te shkoje lehte deri ne sharje e fyerjeKa kruajtje veshi e qafe dhe para e mbrapa gjate bisedes (biles edhe perpara kameres)Ka shtremberime surrati e zgerdhirje me ironi katunaresk qe e ben etiken edhe kodin e qendrimint lecke me fshi dyshemene ,,,.Fakti I te sjellurit te femres ne menyre mashkullore u aplikua pikerisht nga pjesmarrsit qe ankohen per kete fenomen!Ne keto biseda me keqardhje verejme se niveli intelektual I shume pjesmarrseve vlen shume per te deshiruar Bubi kacure anila (famous gazetare) e gjat e holle e bukur si yll tha se eshte krenare qe ne saje te pregatitjes se saj te larte I ka mbijetuar fortunave ne atdhe (o tempo mores) Kemi edhe Enin qe sot nuk na kenaqi fare por sic duket sot e mori rryma e vjoses perposht kemi edhe kete vajzen e brezit te ri qe mbasi te shohi veten ne tv se besoj se do marri guximin te dale perseri,,,kemi edhe……………

 3. ,intelektualet e gazetaret tane dhe (kjo vajza e re)duken si kooperativiste ne pushimin e drekes rrotull mullarit te jonxhes!Blendi te lutem zgjedh persona te pershtashem per panelin e ardhshem, thirr lubonjen shehun tarifen etj etj ndryshe emisionet e tua nuk I sheh me njeri

Pas