Etiketë: juventus

UEFA nis hetimin për Juventusin

UEFA nis hetimin për Juventusin

Juventusi është sërish në telashe, këtë herë me UEFA-n. Pasi hapi një hetim për pasqyrat financiare të torinezëve, UEFA ka bërë një tjetër veprim duke kërkuar dokumentacion shtesë. Juventusi është ...

Marash Kumbulla, drejt Juventusit?

Marash Kumbulla, drejt Juventusit?

Marash kumbulla mund të vishet bardhezi. Duket se Juventus ka parakaluar Interin dhe Lazion në garën për yllin e ri shqiptar, Marash Kumbulla. Sipas mediave fqinje, bardhezinjtë kanë arritur akordin ...

Faqe 1 nga 7 1 2 7