Sport

Ronaldo drejt largimit nga Juventus, përshëndetet me shokët e skuadrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:28 - 27/08/21 |
Opi Nion

Cristiano Ronaldo është përshëndetur ditën e sotme me futbollistët e Juventusit dhe pritet që të zyrtarizohet largimi i tij nga bardhezinjtë. Futbollisti portugez u paraqit në qendrën stërvitore të bardhezinjve, ku qëndroi vetëm për 40 minuta.

Sipas raportimeve nga mediat italiane, 36-vjeçari e shfrytëzoi vizitën për të takuar shokët e ekipit dhe stafin teknik, teksa u largua me shpejtësi me makinën e tij.

Mediat kanë raportuar se sulmuesi ka një ofertë nga Manchester City, megjithatë mbetet për t’u parë nëse do të jetë City destinacioni i radhës i 36-vjeçarit.

Ronaldo më herët ka luajtur me Sporting, Manchester United dhe Real Madrid./Opinion.al

Pas