-ARKIVA OPINION

SI U CAKTUAN KUFIJTE E SHQIPERISE!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 10/06/14 |
root

 Të ftuar:

Paskal Milo
Valentina Duka
Aurel Plasari

Romeo Guraku

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=gHpgdej4j_I” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. debat interesant ,problem mbetet fryma nervozuese dhe fenomeni shqiptarrell : O burra kush te dali me I zoti !Fejziu ne vend te qetesoje biseden merr kot si pushka e jevgut

Pas