-ARKIVA OPINION

FEJA DHE VIZITA E PAPES NE SHQIPERI!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 16/06/14 |
root

Dossier nga Blendi Fevziu!

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=i9ybIM9Hels” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas