-ARKIVA OPINION

MENAXHERET E SE ARDHMES!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 18/06/14 |
root

 

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=DUkaHorLCqQ” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. rinia e jone shqiptare duhet te ndryshoje konceptet aktuale qe ka mbi bisnesin e politiken! Bota perendimore ka standarte te ndryshme dhe shume te te larta ne keto keto terma.Te rinjte tane jane inteligjente por do te duhet akoma shume kohe te shkeputen nga mentaliteti yne ballkanas qe te gjithe do behen politikane e e avokate e bisnesmene te sukseshem! Shoqeria e sotme ka neveoje edhe per elektriciste e muratore,fermere e marangoze e shofere profesine te cilat ne boten e sotme perendimore jane te nderuara e te sukseshme

Pas