-ARKIVA OPINION

SHQIPTARET ME TE PASUR DHE BIZNESI!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 02/06/14 |
root

 Të ftuar:

Genc Ruli

Arben Malaj

Besard Kadia

Nikolin Jakaj

Zana Guxholli

Samir Mane

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=jJhkJ05wqUk” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas