-ARKIVA OPINION

REFORMA NE ARSIM!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 04/06/14 |
root

 Të ftuar:

Aleksander Xhuvani

Besnik Aliaj

Ervin Demo

Blendi Kajsiu

Arlind Qori

Afrim Krasniqi

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=z11L8UfbIfE” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. pjesmarrsit ne bisede jane pasqyre direct e sistemit te sotem te arsimit shqiptar. jane shume te eksituar,shperthyes dhe pa educate, si pula pa koke qe perplaset qosh me qoshSistemet arsimore ne perendim I kane kaluar problemet tona para 200 vitesh ndersa blendi ziu bashke me keta topet, po kerkon……………

Pas