-ARKIVA OPINION

KRYEPESHKOPI SERB DHE KISHA E JANULLATOS!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 05/06/14 |
root

 Të ftuar:

Artur Zheji
Panajot Barka
Elsa Ballauri
Thoma Miço
Ardit Bido
Ilir Kulla

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=hLyisZpxzIY” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (15)

Shkruaj nje koment

 1. O Zapata, nuk eshte pune kampionesh. Problemi eshte se Zhejin po e leme vetem. Eshte turp te ftosh ne emision nje tip si z. Mico, partine e te cilit e ka themeluar Nikolas Gaxojanis. Micoja vetem ne perendi nuk beson. Sa per Ballaurin, ajo ka te drejte, sepse ndoshta nuk ka provuar as djegjet e perdhunimet e serbit e as ato te andarteve greke.

 2. Hahaha o motra te fala motres thuji ketij pedofilit upsss se e thash pa dashje kti priftit. Po kta plena perdhunojn dhe djema jane njerez pervers.prifta hoxha una rraca una facia

 3. OOOOOO rrebela po juve ju kisha qu krejt ne Greqi bre se kurr mend skeni mu mush…. sen sjau ka bo enver hoxha qka u dasht me ja u bo

 4. cjan keto qe flisni she trajtoni ne emisjonet tuaja ?
  Vertet i cilesoni keto si akuza me baze? Vertet per te qeshur menyra se si eshte organizuar nje nje prralle por me skenar te pergatitur nga ju kunder kishes por veni mend asgje nuk i beni asaj se ne ortodokset bijte e saj e duam ate.repekte

 5. Si ka mundesi qe edhe pas qindra vjetesh diskutohet akoma perdorimi i gjuhes shqipe ne ritet fetare ortodkse ose dhe feve te tjera! Cdo fjale me shume perdhos punen dhe gjakun qe kane derdhur sa e sa patriote qe u shkrine per kete ceshtje te larte. Rrespekt Zheji, mbi te gjitha ishe shqiptar se sa ortodoks!

 6. Zheji madheshtor ! Duket si elefant para ketyre gjakdhjereve verdhacuke surrat dhelprash grekofile,,bashke me kete histeriken plakarushe qe duket sikur e paska janullen ne vend te babait

 7. Qeni Barka nje maxhup grek qe zgerdhihet si greku i poshter kur vret shqiptare, dhia greke Elsa Ballauri e mbron qenin serb erresine e tij Irinej dhe e arsyeton deklaratat e tij,kurse orthodoksin Shqiptar patriot AT Nikolle Markun e quan te paligjshem,Qeni tjeter Miqo te gjithe grekofile dhe Albanofob jane tradhetare te Kombit dhe te Orthodoksise Shqiptare dhe qe punojne per interesa greke.Jane turpi dhe e keqja e Shqiperise dhe Shqiptareve!

 8. Zheji megjithese eshte per tja qire robte, ne kete debat ka noten 10 qe i beri balle ketyre minoritareve greke te qelbur.

 9. Ore z. Fevziu ju diskutoni Kishen Ortodokse Shqiptare cduhen greket Barka etj ketu ne kete muhabet, Kjo eshte kishe e ortodoksave shqiptare apo e grekeve!???????????? Greket po te duan le te ngrene kishen e tyre e te diskutojne si te duan. Bravo Zhej, sic qajme, hedhim valle apo kendojme shqip duam ti falemi dhe zotit shqip,

 10. artur sot ke qene kampion kondra ketyne cakallve antishqiptare,,intersant eshte qe edhe kjo sorra bjonde sot u be pale e tyre

Pas