-ARKIVA OPINION

SHQIPTARET DHE TURQIA


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:34 - 24/10/13 |
root

Të ftuar:
Pëllumb Xhufi – Historian
Fatos Tarifa – Prof. Marrëdhëniet Ndërkombëtare në ‘UNYT’
Fatos Lubonja – Analist
Andi Bejtja – Drejtor Informacioni ‘TV KLAN’
Prec Zogaj – Analist
Armand Shkullaku – Drejtor ‘ABC News’

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=8dDzgSAAlBw” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas