-ARKIVA OPINION

MARTESAT GAY, PRO DHE KUNDER


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:32 - 28/10/13 |
root

Të ftuar:
Fatos Lubonja
Igli Totozani
Kristi Pinderi
Akil Pano
Mesila Doda
Ahmet Kalaj

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=NR_z1BLVYAo” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas