-ARKIVA OPINION

PROTESTA E OPOZITES, PO ME PAS?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:11 - 24/11/14 |
root

Të ftuar:


Ylli Rakipi
Andrea Stefani
Iris Luarasi
Artan Hoxha
Robert Rakipllari
Preç Zogaj

 

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=euaBuBtER1o” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (7)

Shkruaj nje koment

 1. Ja dhe kjo histerikja Luarasi! Ndodh ne Angli, Gjermani, Itali e gjetke ku individi nuk mundet legalisht te paguaj. Jeni ber ju komunistet kapitalistet me te eger ne Europe, edhe pse vendin tuaj duhet ta kishit ne Azi.

 2. Ky Stefani qenka nje histerik qe duhet marr me shpulla deri sa te futet ne shpi e mos te dali me. Po ben burri kshu? e lagu s’e lagu! palaço njeri.

 3. Ky andera sillet si ata çunaket 12,13 vjeçare,dhe llogjikon si ata ,natyrisht,. E tregon hapur me sjelljen, prej çunaku ( me kete do te na binde qe ta admironme ;duke thene uau se i ri qe ndjehet ky) qe eshte agjit prop i alances se qelbesirave…

 4. o kris ti dukesh qe je teneqe e ndryshkur e kohes se dulles, mos u merzit se sje vetem merr dhe dritan hilen dhe kendoni ne ato maja rripa rripa

 5. Ore ky Qorri PD a doli qe ishte ish bashkepunetor i sigurimit kur gjoja do zgjidhej president?
  Sa emision VK…., nje tufe idiote, bashke me fantomasin qe drejton.
  Ca budalliku qe humba 1 ore te jetes time ketu.

 6. Opinion, eshte emisioni, qe shpie me tej percarjen midis shqiptareve! Shembulli me tipik i nje Televizioni i vene komplet nen Berishen! Tv qe genjen pa pike turpi ,qe ka vjedhur popullin shqiptar qe cdo dite i hedh benzine ndarjes se shqiptareve ne Ne dhe Ata. Blendi ,eshte nje nga ata qe i sherben, forces se parase se krimit! Poshtersi?! Eshte pak te thuash! Fevziu, ben qe ,Lubonja me te kaluar te majte ,qe hyri ne burg, jo se ishte kunder Enverit, por sepse i llap goja dhe eshte i inatosur me veten e tij.Nihilist, i gjithckaje, Lubonja eshte vene ne anen e koloboracionisteve te kombit shqiptar! Vetem ne Shqiperi ,fale PD dhe Berishes ,tradhetaret behen te persekutuar! Bravo Blendi!

 7. sa te kemi tipa si kjo filozofja dordolece si kjo laraska bjonde luarasi do ti ndjekim emisionet e fejzos gjithmone me padurim, flm blendi per humorin

Pas