-ARKIVA OPINION

KU NDALON RRUSPA E INUK-ut!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:50 - 27/11/14 |
root

Të ftuar:

Jamarber Malltezi

Eno Bozdo

Dallendyshe Bici

Artan Lame

 

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=bxngiQY3V7M” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. O Blendi nuk ka te ndalu rruspa e Rames jo e INUKUT.
    Nje dite populli do ja vere rruspen nga e tija dhe do e largoje si mbetje inerte

Pas