-ARKIVA OPINION

PAVARESIA E KOSOVES!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:20 - 18/02/14 |
root

Dossier nga Blendi Fevziu

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=GKIJRYo7DKw” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

 1. pershendetje nga zvicra ekselenca BLENDI FEVZIU.
  i admiroje dhe me peqejne shume emisionet e juaja DEBAT ,qe i shikoje qe disa vite ne INTERNET.
  .por eshte e kuptushme se si ne emisionet e juaja ashtu ne te gjitha TV-te edhe te evroes ftohet individ e njerz te mire,kqinje,te menquar intelegjent e analista te mrefte,por edhe te paditur e budalle STUPIDA gjithashtu.
  ne gjeneral ftoni njerze te niveleve te ndryshme,por disa nuk meritoje ase te FTOHEN ne emisionin DEBATE,si BATON HAXHIU,FATOS LUBONJA se b.haxhiu eshte nje STUPID i mdhe dhe njeri shume e deshuar ne te kaluren e tije nen okupimin SERBE,dhe tani ku luane lojen e LAVIREVE.psh:para juve e opinionit shqiptare paraqitet si MACJA kinse njeri korrekt,a ne kosove ftone ne ,,TV KLANIN ,, e tije privat MILAZM KRASNIQIN nje QERKEZO-TURK me origjine dhe nje ISLAMIST I EGER ANADOLLAK ku VRANE e VORROS qellimishte te gjithe HISTORIN SHQIPTARE ne luftrat e okupimin barbar 500 vjeqar nga GJYSHRIT e MILAZIM KRASNIQIT duke e TRASFORMUAR te gjitha historin e ngjarjet ne FAVORE te OTOMANVE.
  .pra shkurt BATON HAXHIU eshte nje KURVE LAVIRE MASHKULL qe ka bashkpunuar me SERBET.
  .i njejti QENEF eshte FATOS LUBONJE me baton haxhiun e milazim krasniqin.
  .a sa i perket emisionit per shkuarjen e xhihadit islamo-salafiste nga shqiperia-kosova e maqedonia FARE nu jame i kenaqur me pytjet e juaja dhe njfjen e situâtes nga analist,a me sa MJESHTRI ish usharaku e mercenari serbe FUAD RAMIQI e mshefke e maskojke te gjithe REALITETIN, a ka me mijra prova se se FUAD RAMIQI eshte antare dhe SHEF i AL-KAIDES per BALLKANIN.
  .

Pas