-ARKIVA OPINION

RREZIMI I BUSTIT, 20 SHKURT 1991!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 19/02/14 |
root

Dossier nga Blendi Fevziu

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=i8tcy_BPzYM” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Do te doja te jepnit nje emision me shperdorimet e fondeve publike dhe nje i tille eshte duke ndodhur tani ne unazen e re te Tiranes mu perballe TEG-ut ku do germohet dheu ne 10 m thellesi 300 m gjatesi dhe 16-20 m gjeresi afersisht 28 000 m kub dhe kur munde te spostohet vetem 10 m rruga dhe nuk germoihet asgje dhe nuk paguhet asgje.

Pas