-ARKIVA OPINION

PROTESTA E OPOZITES!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:57 - 20/02/14 |
root

Të ftuar:

Grida Duma

Tan Hoxha

Fatos Lubonja

Ylli Rakipi

Prec Zogaj

Mentor Nazarko

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=pzZs83SQ_S0″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. Grida dhe Tani , vertete briliante, ne analize,

    Me erdhi keq per Rakipin qe dukej sikur i kishin humbur delet.

  2. Blendi po na hap barkun me figura si ai Rakipi qe ka nderuar canakun dhe pse keta anal-iste qe kujt i sherbejne qe nuk flasin me te sotmen por vetem me te kaluaren

Pas