Emisionet

Opinion/ Çfarë fshihet pas goditjes së Sali Berishës?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:43 - 07/12/22 |
Opi Nion

Në emisionin “Opinion” të së martës (6 dhjetor 2022), u diskutua tema “ Çfarë fshihet pas goditjes së Sali Berishës?”

Pjesa e parë dhe e dytë e emisionit u fokusua tek incidenti i ndodhur gjatë protestës, ku 31-vjeçari Gerti Shehu goditi me grusht në fytyrë kreun e Partisë Demokratike, Sali Berisha.

Në studio:

  1. Enton Abilekaj
  2. Erzen Breçani
  3. Eni Ferhati
  4. Baton Haxhiu
  5. Ilir Babaromo
  6. Spartak Koka
  7. Agim Nesho

Në lidhje të drejtpërdrejtë:

  1. Luçiano Boçi

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion”, u transmetua një kronikë përmbledhëse e asaj se çfarë ndodhi në samitin e BE-Ballkani Perëndimor në Tiranë.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Pas