Emisionet

Opinion/ Çfarë fshehin plazhet e jugutBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:28 - 29/09/22 |
Opi Nion

“Çfarë fshehin plazhet e jugut?” Kjo ka qenë tema e emisionit të së mërkurës (28 shtator 2022) në “Opinion”.

Emisioni ishte i regjistruar gjatë verës dhe kishte si qëllim të shfaqte strukturat turistike të Shqipërisë në jugun e vendit.

Gjatë udhëtimit të bërë në të gjitha plazhet në jug të Shqipërisë, gazetari Blendi Fevziu solli për publikun strukturat më të mira dhe më modeste që vendi ofronte. Në emision u fol për tre strukturat turistike më të mëdha të jugut që përfshinin “Green Coast Resort”, “Folie Marine” në Jalë dhe “Kep Merli Resort”.

Pjesmarrësit në emision ishin të ndarë në:

1.Personazhe udhëtimi

2.Personazhe publikë

Gjatë këtij rrugëtimi në jug, u zbulua se çfarë ofron turizmi shqiptar,cila është oferta më e mirë e tij, si dhe cilat ishin strukturat më të sofistikuara, të lira apo modeste.

Emisionin e plotë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Pas