Emisionet

Opinion, 15 Dhjetor 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:32 - 16/12/22 |
Opi Nion

Në emisionin “Opinion” të 15 dhjetorit është trajtuar tema “Pese Rama dhe Kim po përplasen për SPAK?”.

Në studoi ishin të ftuar:

Fatjon Mejdini

Baton Haxhiu

Ylli Manjani

Artan Hoxha

Në lidhje live ishte gazetarja e Klan News, Glidona Daci.

Në pjesën e dytë ka qenë në një intervistë në për “Opinion” ambasadori i Britanisë në Shqipëri Alastair King-Smith. Në këtë intervistë është diskutuar lidhur me emigrimin e shqiptarëve dhe shtetasve të tjerë në rrugë të paligjshme në Britani si dhe masat që po merren për parandalimin e tij,

Në lidhje live ishte ish-gazetari i BBC, Arben Manaj.

Në pjesën e tretë në historitë e të enjtes është transmetuar aktiviteti i kompanisë “Everest” në Shqipëri.

Pas