-ARKIVA OPINION

NOSTALGJI: DASHURI NE VENDIN E PUNES!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:15 - 23/07/15 |
root

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=NYEdof9L2F4″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

  1. ((profesoresha e universitetit)) irisi eshte shume e habitur qe paska agjenci martesash ne shqiperi dhe tjeter: profesoresha sot me 2015 e paska marre vesh eshte qe ne amerike paska klube qe beqaret takojne njeri tjetrin kur ky fenomen njihet qysh nga vitet 1900

Pas