-ARKIVA OPINION

LIBER: ROBERTO SAVIANO DHE BRUNO VESPA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:27 - 29/07/15 |
root

Të ftuar:

Roberto Saviano

Bruno Vespa

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=MchvGmua40I” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Blendi Fevziu, pseudogazetar dhe pretencioz:

    “Intervistat” e tua jane me veshtiresi te ndjekshme, me dhembin veshet; ti nderhyn dhe ploteson ku te mundesh pergjigjet e te intervistuarve, si nje adoleshent i papjekur qe perpiqet me zell vend e pa vend perpara mesuesit te impresionoje me pregatitjen.

    Ne te njejten kohe, duke u nderprere fjalen dhe duke ju mbivendosur te intervistuarve, u mungon atyre ne respekt – megjithese ata dine shume me teper se ti mbi ceshtjen ne fjale..

    Pergatitja jote mbi temen mund te jete e shkelqyer – tregoje me nivelin e pyetjeve qe ben. Mos bej intervistuesin (gazetarin) dhe ekspertin njekohesisht se nuk ia del dot.

Pas