Kronikë

Identifikohet i riu që u u gjet i vrarë brenda makinës në Vlorë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:36 - 21/08/21 |
Opi Nion

Është identifikuar i riu që u gjet i vrarë me armë zjarri brenda një automjeti në Babicë të Vlorës. Mësohet se viktima është Xhuljan Bullari dhe identifikimi i tij është bërë nga familjarët.

I riu  u gjet mëngjesin e sotëm brenda mjetit tip Fiat, nga persona ratësorë të cilët njoftuan policinë. U deshën disa orë deri në identifikimin e tij./Opinion.al

 

Pas