Etiketë: vlore

Pranga vëllezërve nga Kosova, shitën automjetin dhe e denoncuan si të vjedhur

Plagosje me thikë në Vlorë

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ka plagosur me thikë një 55-vjeçar në Vlorë. Policia bën me dije se në bashkëpunim me Forcën e Posaçme “Shqiponja”, pas informacioneve të ...

Faqe 1 nga 41 1 2 41