Aktualitet

Conference League/ Totti në Shqipëri, shijon byrek me groshë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:08 - 25/05/22 |
Opi Nion

Francescco Totti, legjenda e kombëtares italiane ndodhet në Shqipëri për të ndjekur ndeshjen e Conference League që do të luhet mes ekipit italian të Romës dhe atij holandez Feyenoord në stadiumin “Air Albania”.

Totti në vizitën e tij në Shqipëri ka shijuar gatimet tradicionale shqiptare. Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, ka zbuluar se Toti ka shijuar byrek me groshë.

“Edhe Francesco Totti shijoji byrek me groshë Kallmet dmth. Privilegj të gatuanim për kryesinë e UEFA dhe Finalistët”, shkruan Veliaj në një postim në rrjetin social “Instagram”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)

Pas