Emisionet

Opinion/ Finalja në Tiranë, çfarë pritet që të ndodhë nesër?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:02 - 25/05/22 |
Opi Nion

Është diskutuar të martën (24 Maj 2022) në emisionin “Opinion” për temën: “Finalja në Tiranë, çfarë pritet që të ndodhë nesër?”.

“Opinion” është fokusuar te finalja e Conference League që do të luhet mes ekipit italian të Romës dhe atij holandez Feyenoord në stadiumin “Air Albania”. Çështja kryesore që është diskutuar është se si do të organizohet ky event sportiv, i pari event ndërkombëtar i përmasave të tilla dhe si do të menaxhohet kryeqyteti dhe tifozët e dy ekipeve.

Të ftuar në studio për të folur për këtë temë:

  1. Besart Kadia
  2. Anuela Ristani
  3. Zef Laska
  4. Rrahman Kasa
  5. Kejdi Tomorri
  6. Viola Spiro
  7. Edi Jasimi

Në lidhje direkte

  1. Glidona Daci

Në pjesën e tretë të emisionit “Opinion” është transmetuar intervista e kreut të FSHF, Armand Duka që tregon se si finalja e Conference League mbërriti në Shqipëri.

Ndiqni në videon më poshtë emisionin e plotë Opinion:

Pas