-ARKIVA OPINION

BASHA DHE PROTESTA E PD-SE!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 22/05/14 |
root

Të ftuar:

Lulzim Basha – Kryetar i PD-së

Lorenc Vangjeli – Gazetar

Juli Xhokaxhi – Gazetare ‘ABC News’

Robert Rakipllari – Kryeredaktor i PANORAMA

Cim Peka – Gazetar

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=eIxTwVS_qwc” width=”560″ height=”315″]

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas