-ARKIVA OPINION

GREVAT E URISE!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 28/05/14 |
root

Të ftuar:

Albana Vokshi – Deputete e PD-së

Lorenc Vangjeli – Gazetar

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=BUOhnbqdJzE” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (6)

Shkruaj nje koment

  1. Fevzi, ku e ke gjetur kete Lorenc Vangjelin qe sillet pa seriozitet, si klloun. Ai jo vetem nuk i lejon te tjeret te flasin, por edhe i fyen me cinizmin e tij te ulet duke u hequr si me i zgjuar. Ka shume te tjere qe mund te kene te njejtat pikepamje me te, por qe jane te sjellshem.

  2. Fatkeqesisht ne Shqiperi debatet mbeten dhe kuptohen zera qe i mbivendosen njeri-tjetrit, ku personat qe debatojne as nuk lodhen te degjojne e aq me pak te respektojne mendimin ndryshe. Nuk ka rendesi argumenti, mjafton te besh zhurme.
    Ne shkollat tona duhet punuar edhe ne kete drejtim.
    “I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.”
    (Voltaire)

  3. hipokrizi e madhe ,dy genjeshtare hipokrite vangjeli me kete te demokratikes , pretendojne qe perfaqesojne dy forca te kunderta qe faktikisht perbejne nje te vetme, te pamoralshme,hipokrite dhe thellesisht antikombetare! Shpresojme qe keto kohera te keqija do te ndryshojne

Pas