-ARKIVA OPINION

DESHTIMI I ENDRRES EUROPIANE?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 26/05/14 |
root

  Të ftuar:

Grida Duma
Artur Zheji
Ben Blushi
Andi Bejtja

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=4KhCnG06-Bw” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Pse nuk pyesni Shqiptaret, Rumunet, Bullgaret per pasojat e rritjes se extremit te djathte ne BE dhe cpo heqin?! Ne France dhe Britani duan koloni dhe jo partnere me te drejta te barabarta…na duan te na mjelin.

    Shqipetaret ne vecanti shikohen si gjysem njerez, barbare, majmuna muslimane. Fjala Shqiptar eshte sinonim me kriminel dhe per kete jane pergjegjese mediat dhe politika ne teresi ne te gjithe spektrumin e saj.

Pas