Kronikë

Vlorë/ Po qëndronte në breg të detit,humb jetën 54-vjeçarjaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:19 - 30/07/22 |
Opi Nion

Një 54-vjeçare ka humbur jetën ditën e sotme teksa ishte duke qëndruar në breg të detit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:20, në lagjen “Uji i Ftohtë”, në Vlorë.

Paraprakisht dyshohet se 54-vjeçarja me inicialet I.Y të ketë humbur jetën si pasojë e infraktit.

54-vjeçarja ka humbur jetën në spitalin e Vlorës, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

 

Pas