Sociale

Video/ Kapet në brigjet e Vlorës peshkaqeni-dem


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:53 - 20/10/18 |
el ida

 

Një peshkaqen i madh është kapur ditën e sotme në brigjet e Vlorës., rreth 3 milje larg Sazanit.

Siç njihet nga peshkatarët, peshkaqeni-dem është i gjatë 3 metra dhe peshon 100 kg.

Personat që e kanë kapur e cilësuan gjitarin si të rrezikshëm.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që peshkaqenët vizitojnë brigjet e Vlorës, pasi raste të shuma janë raportuar edhe gjatë verës.

Peshkaqeni ne Vlore on Vidnews.

Pas