InstaBIZ

Zbuloni shifrën marramendëse që fiton Ronaldo për një postim në Instagram


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:01 - 20/10/18 |
el ida

Ylli portugez i Juventusit Cristiano Ronaldo numëron 123 milionë ndjekës në Façebok, 143 milionë në Instagram dhe 75 milionë në Twitter duke e dërguar shifrën totale në 340 milionë ndjekës në të gjitha rrjetet sociale.

Pas tij renditet sulmuesi i Paris Saint Germain Neymar me 205 milionë ndërkohë që Messin numëron 189 milionë. Por sa fiton Cristiano Ronaldo nga një postim në rrjetin social Instagram? Për çdo postim, ylli portugez fiton plot 750 mijë dollar. Mbi Cristianon qëndron Selena Gomez me 800 mijë dollarë për postim dhe Kylie Jenner me 1 milionë dollar për postim.

Pas