Sport

“Të vdekshin fëmijët”, lojtarin e Juventusit e mallkojnë nga familja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:59 - 15/09/18 |
b.f

Mbrojtësi i njohur i Juventusit, Leonardo Bonucci, ka marrë një mallkim shumë të rëndë për familjen e tij nga disa persona në Instagram.

“Vdekshin dy fëmijët e tu”, i ka shkruar një fans futbollistit dhe lojtari nuk ka reaguar aspak mirë ndaj këtij komenti, duke mos e ngurruar përgjigjen ndaj këtij mallkimi.

“Ndoshta një ditë do të jetojmë në një botë më të mirë, por për tani shpresoj që të mbaj larg fëmijët e mi nga bota ku po jetojmë. Bota e njerëzve të tillë. Bota e dhunës së gjesteve, fjalëve dhe mendimeve.

Tani fshi llogarinë, ndrysho profilin, telefono dikë që të të ngushëllojë, por askush nuk mund të të ndryshojë.

Do të mbetesh i neveritshëm!”, ka shkruar Bonucci në një postim në Instastory.

Pas