InstaBIZ

“Më vdekt kryeministri”, betimi i çuditshëm që bënë Stresi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:26 - 15/09/18 |
b.f

Teksa ka qenë i pranishëm në emisionin “Zonë e Lirë”, reperi i njohur Stresi ka treguar mbi aktivizimin e tij në politikë dhe faktin se është demokrat me shpirt.

“Ti betohesh për kokë të doktorit?”, e ka pyetur Çani Stresin, ndërsa reperi është përgjigjur se nuk e ka bërë asnjëherë këtë betim. “Jo unë nuk jam betuar asnjëherë për kokë të doktorit (referuar Sali Berishës). Mund të betohem ‘Më vdekt kryeministri’, por jo për doktorin”, është shprehur Stresi.

Pas