InstaBIZ

Taylor Swift “mbretëresha” e InstagramitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:05 - 10/09/15 |
root

Taylor Swift është zyrtarisht ‘mbretëresha më e re e Instagramit’ me plot 45,7 milion ndjekës. Statistikat më të fundit e kanë nxjerrë Kim Kardashian në vend të dytë dhe Beyonce në vendin e tretë të listës së personave më të ndjekur në Instagram. Sigurisht që nuk kishte si të ndodhte ndryshe, Taylor me dashurinë e saj për macet dhe mikeshat e saj shalëgjata herët a vonë do tërhiqnin vëmendje maksimale.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas