InstaBIZ

Rita Ora përgjithmonë Kuq e Zi…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:26 - 10/09/15 |
root

Rita Ora nuk e ka mohuar për asnjë moment origjinën e saj shqiptare. Në çdo intervistë televizive, apo edhe në revista Ora e thotë gjithnjë që ka lindur në Kosovë dhe që prindërit e saj kanë emigruar në Britani, kur ajo ishte vetëm një vjeçe. Motra e saj, Elena Ora ka postur pak minuta më parë një foto ku Rita shfaqet herë e veshur e gjitha me të kuqe, herë e gjitha me të zeza. Në të dyja rastet duket shumë mirë, sepse sipas motrës së saj Rita Ora do të mbetet përgjithnjë, kuq e zi…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas