-Jetë dhe Stil

Masturbohet në lokal para të dashurit, por e filmojnë…Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:13 - 10/09/15 |
root

Një vajzë aspak e turpshme ka qenë duke u masturbuar para të dashurit në një “Starbucks” në Beirut. Një tjetër klient i lokalit përballë nuk e ka lënë ti shpëtoj ky rast dhe e ka filmuar këtë moment pasionant mes çiftit. Kjo video është publikuar në You Tube dhe ka marrë mijëra klikime.

https://www.youtube.com/watch?v=L7e-PO8rql0

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas