-ARKIVA OPINION

SONDAZHI I ZALOSHNJES DHE POLITIKA!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:47 - 09/12/14 |
root
Te ftuar:
Eduart Zaloshnja
Artan Hoxha
Eni Vasili
Fatos Lubonja
Robert Rakipllari
Andrea Stefani

 

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=30kCF4sCJgk” width=”560″ height=”315″]

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas